WIECZÓR MAŁOPOLSKI

na Krynica Forum 2023 


Województwo Małopolskie zaprasza na wydarzenie specjalne – Wieczór Małopolski, które będzie stanowić kulminacyjny punkt Krynica Forum 2023. Podczas tego wyjątkowego wieczoru wspólnie z Państwem będziemy mieli okazję wspólnie celebrować osiągnięcia firm, które wniosły wyjątkowy wkład w rozwijanie gospodarki regionu.

 

W trakcie tego niezwykłego wydarzenia odbędzie się Gala wręczenia Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego, która jest wyróżnieniem dla tych, którzy nie tylko odnoszą biznesowe sukcesy, kreują innowacje, ale także aktywnie promują Małopolskę na arenie krajowej i światowej, wspierają lokalną społeczność, priorytetowo traktując wartości etyczne oraz środowiskowe.

Nagroda Gospodarcza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń Małopolski. Wieczór ten będzie również okazją do uhonorowania wyjątkowych osobistości, które wniosły nieoceniony wkład w rozwój Województwa Małopolskiego i zasłużyły na nagrodę specjalną.

Wieczór Małopolski to okazja nie tylko do świętowania biznesowych sukcesów, ale także do delektowania się muzyką znanych utworów. Po emocjonującej ceremonii wręczenia nagród nadejdzie czas na chwilę oddechu i radości, którą umili wyjątkowy występ muzyczny cenionego zespołu Kombii.

Do zobaczenia, serdecznie zapraszamy!


Data: 14 września 2023
Godzina: 20:30
Miejsce: Pijalnia Główna

Zapisz się do newslettera