KRYNICA FORUM 2023

Już po raz XIX zostaną wręczone Nagrody Gospodarcze Województwa Małopolskiego


Od 14 lat odbywa się prestiżowy konkurs, w którym uhonorowani zostają biznesmeni wyróżniający się innowacyjnością, przyczyniającą się do wzmacniania pozycji gospodarczej regionu. Zwycięzcy zostają nagrodzeni za wybitne usługi jakich dokonali dla rozwoju małopolskiej przedsiębiorczości.

 

Nagroda Gospodarcza przyznawana jest w czterech kategoriach: mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorca, średni przedsiębiorca i duży przedsiębiorca. Ponadto, osoby będące swoistymi osobistościami w dziedzinie gospodarki regionu mogą decyzją Rady otrzymać specjalne wyróżnienie. Zeszłorocznym laureatem Nagrody Specjalnej został Igor Klaja, Prezes firmy OTCF S.A. – właściciel marki 4F.

Nagrodzone już organizacje nie mogą zostać wyróżnione po raz drugi. Liczba laureatów 13 poprzednich edycji ukazuje, że potencjał gospodarczy Małopolski jest ogromny. Dowodzi to również wysokiej pozycji województwa w skali kraju.

14 września o godzinie 20.30, po raz drugi na KRYNICA FORUM, odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek, na której Marszałek Województwa Małopolskiego wyróżni najlepszych przedsiębiorców regionu. Będzie to wspaniała okazja do podsumowania roku małopolskiej gospodarki w malowniczym, uzdrowiskowym regionie.

Zapraszamy!

 

MAŁOPOLSKA – PARTNER GŁÓWNY KRYNICA FORUM 2023: https://krynicaforum.pl/partner/malopolska

 

Zapisz się do newslettera